TACTICAL

"IT IS THE POWER OF THE MINDTO BE UNCONQUERABLE."

Seneca

Udržení mysli v tom správném stavu je klíčové pro každého profesionála, aby splnil úkol. Je mnoho impulzů, které sráží tzv. "morál" dolů, ale jen velmi málo takových, které ho dokáží pozvednout

Odteď si můžete vzít jeden z těch dobrých s sebou kamkoli. Do batohu se vejde s přehledem, naplní tělo potřebnými přírodními živinami a mysl bude povznesena díky skvělé chuti domácího teplého jídla.

CESTA K OPTIMÁLNÍ DÁVCE POTRAVIN

Byla to dlouhodobá nespokojenost s armádními dávkami, která stvořila potřebu vytvořit něco, co bude 100% sloužit těm, kteří to opravdu potřebují a využívají. Žádná byrokracie, politika, jen reálná potřeba na základě reálných zkušeností.

Podle tohoto seznamu nedostatků od profesionálů jsme se řídili při vývoji:

  1. VELIKOST: Dávky jsou zbytečně velké a stejně si vždy vezmeme jen to nejdůležitější
  2. ODPAD: Je z nich příliš moc odpadu. Nesmíme po sobě zanechat žádné odpadky, tudíž čím míň toho musíme tahat, tím lépe.
  3. CHUŤ: Až na výjimky v běžných dávkách není nic, co by si člověk vyloženě vychutnal.
  4. ZAŽÍVÁNÍ: Nesmíme si dovolit zásadní zažívací potíže během výkonu úkolu. U klasických MRE se toto opravdu zajistit nedá.


Takto jsme s body naložili při tvorbě OPRIMÁLNÍ DÁVKY:

  1. VELIKOST : Použili jsme pravdilo "kvalita nad kvantitou". Složení komponent dávky jsme udělali jednoduché a srozumitelné (intuitivní). 1 chod = 1 položka (NE 4 položky, tudíž 4 obaly). Současně zachováváme vysoké nutriční hodnoty dle specifikací NATO.
  2. ODPAD : Méně komponent, méně odpadu. Navíc je celkový obal víceúčelový a použije se pro samoohřev a následně třeba jako odpadkový koš nebo voděodolný obal na cokoli. 
  3. CHUŤ : Toto byla pro nás upřímně nejjednodušší část, jelikož už 13 let vaříme 100% přírodní hotová jídla s extrémní trvanlivostí pro outdoorové použití. Společně s precizním výběrem dodavatelů ostatních položek a snacků, jako např. This-1, je výsledkem kompletní potravinová dávka, kterou si člověk může opravdu vychutnat.
  4. ZAŽÍVÁNÍ : Eliminace zažívacích potíží jde ruku v ruce s eliminací chemických přísad. Jelikož zásadní část komponent je 100% přírodní a správně výživově vyrovnaná, je toto riziko maximálně eliminováno.

POZNEJTE TAKTICKÉ DÁVKY PRO 21. STOLETÍ

WHAT IS INSIDE?


Detailed composition of each menus coming soon...